Mūsu pilnībā integrētajam RDF tirdzniecības pakalpojumam tiek izmantota mūsu augsti attīstītā piegādes ķēde, kas nodrošina nemainīgu un uzticamu RDF nodošanu klientiem.

Mūsu plašās zināšanas, ilgtermiņa EfW piegādes līgumi un augstas kvalitātes loģistikas risinājumi ļauj mums nodrošināt pilnībā atbalstītu tirdzniecības pakalpojumu visā Apvienotajā Karalistē.

Visiem saviem klientiem mēs garantējam uzticamu, rentablu un juridiski atbilstošu tirdzniecības pakalpojumu, lai nodrošinātu atbilstību viņu individuālajām prasībām. Mūsu komanda parūpēsies par visu procesu, tostarp atradīs piemērotu atkritumu nodošanas partneri jūsu RDF, par atbilstību reglamentējošajām prasībām, par loģistiku un pilnvērtīgu uzskaites pakalpojumu.

Our extensive in-house expertise, long-term EfW supply contracts and high-quality logistics solutions allow us to deliver a fully supported brokerage service throughout the UK. 

We guarantee all our clients a reliable, cost-effective and legally compliant brokerage service to meet their individual requirements. Our team will handle the entire process including sourcing a suitable off-take partner for your RDF, regulatory compliance, logistics and a full account management service.

Mēs patiesi novērtējam Seneca nodrošināto RDF tirdzniecības pakalpojumu. Tas tika pielāgots tieši mūsu vajadzībām. Uzņēmums sniedza padomus un atbalstu, kamēr mēs sagatavojām savu RDF ražošanas procesu, parūpējās par mūsu atkritumu atlikumu plūsmai atbilstošu EfW nosūtīšanas kapacitāti, kā arī par mūsu TFS eksporta atļaujām. Tagad viss darbojas kā pienākas un pakalpojums strādā kā pulkstenis, ļaujot mums koncentrēties uz uzņēmuma vadību.

Nīls Džonsons, Mick George Ltd ražošanas direktors