Simply Waste Solutions ir viens no dienvidaustrumu lielākajiem privātajiem atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem. 2006. gadā dibinātais uzņēmums piedāvā plašu atkritumu savākšanas un pārstrādes pakalpojumu klāstu, šobrīd apstrādājot 100 000 tonnu atkritumu gadā, izmantojot augstas kvalitātes pārvadājumu autoparku.

Mūsu partnerības galvenā vērtība ir Seneca spēja nodrošināt ātru savākšanas punkta darbību 24 stundu diennaktī 7 dienu nedēļā, uzņemot Simply Waste transportlīdzekļus, nosverot, izkraujot un atgriežot tos darbā piecpadsmit minūšu laikā pēc ierašanās. Lai to varētu panākt, galvenais faktors ir mūsu ražotnes lielums, jo mēs dažādās ēkas vietās vienlaikus varam izkraut trīs kravas automašīnas.

Pēc izkraušanas mēs pārstrādājam materiālu par RDF eksportēšanai uz kādu no Eiropas vadošajām rūpnīcām, kas veic enerģijas utilizāciju no atkritumiem. Mūsu četras apstrādes līnijas nodrošina ātru un efektīvu materiālu apstrādi, garantējot 100% novirzīšanu no atkritumu poligoniem.

Izmantojot pakalpojumus, ko sniedz Seneca RDF ražotne Vemblijā, mēs patiesi gūstam priekšrocības savam komerciālajam atkritumu savākšanas autoparkam. Mūsu transportlīdzekļi strādā visu diennakti, apkalpojot vairākus cienījamus klientus, tāpēc ir patiesi svarīgi garantēt piekļuvi augstas kvalitātes nodošanas punktam, kas darbojas 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Tādējādi mūsu autovadītāji var droši un ātri nodot savas kravas. Seneca piedāvātā 100% novirzīšana no atkritumu poligoniem ļauj arī Simply Waste sniegt atbalstu klientiem, lai viņi sasniegtu izcilus ekoloģiskos raksturlielumus.

Džeimss Keipels, Simply Waste Solutions Ltd izpilddirektors
Klients
Simply Waste Solutions
Atrašanās vieta
Anglija