2016. gada aprīlī Seneca Resource Recovery noslēdza četru gadu līgumu ar Norfolkas domi, lai saņemtu un apstrādātu 30 000 tonnu sadzīves atkritumu gadā. Mūsu risinājums bija balstīts uz tā atkritumu apjoma palielināšanu, kas tiek novirzīti no poligoniem, pārstrādājot sadzīves atkritumus par RDF enerģijas reģenerācijai mūsu pilnveidotajā eksporta piegādes ķēdē.

Lai nodrošinātu šo risinājumu, mēs sākām sadarbību ar uzņēmumu PSH Environmental, kas atrodas Norvičā. PSH Environmental ir pirms 30 gadiem dibināts ģimenes uzņēmums, kas nesen ir sācis RDF ražošanas līnijas darbību savā pārstrādes ražotnē. Tā bija lieliska iespēja mūsu uzņēmumiem apvienot spēkus, lai piedāvātu Norfolkas domei vērtīgu risinājumu. 

Jau kopš pirmās dienas risinājums darbojas izcili. Vietējā pašvaldība nogādā sadzīves atkritumus uzņēmumā PSH Environmental. Tur tiek veikta pareizajām specifikācijām atbilstoša atkritumu priekšapstrāde un pārvēršana par RDF. Mēs vadām eksportēšanas procesu un gala enerģijas reģenerācijas procesu, nodrošinot nepieciešamās reglamentējošās atļaujas, un organizējot RDF transportēšanu no PSH atrašanās vietas uz Attero ražotni Vijsterā Nīderlandē, kas veic enerģijas utilizāciju no atkritumiem.

Līdz šim brīdim sadarbības risinājums ir pilnībā atbildis klienta vēlmēm un nodrošinājis vairāk nekā 50 000 tonnu Norfolkas sadzīves atkritumu 100% novirzīšanu no atkritumu poligoniem.

Klients
Norfolk County Council
Atrašanās vieta
Anglija