Kevins darbu uzņēmumā Seneca Resource Recovery sāka 2014. gadā kā komercmenedžeris, un 2017. gadā viņu paaugstināja par komercdirektoru. Viņam ir 30 gadu pieredze atkritumu apsaimniekošanas un pārstrādes nozarē. Savas karjeras laikā viņš ir ieguvis vairākus paaugstinājumus un ieņēmis vairākus vadošus ražošanas, tirdzniecības un izstrādes amatus. Šajos amatos viņš ir padziļinājis savas zināšanas par nozari, aptverot plašu jomu spektru, tostarp atkritumu savākšanu, apstrādi un apsaimniekošanu, kā arī resursu eksportu.

Kevins galvenokārt atbild par atkritumu plūsmām Seneca ražotnē, vada RDF eksporta procesus un nosaka uzņēmuma attīstības iespējas jaunajos un esošajos tirgos.

Kevins Saiblijs

Jautājumi un atbildes

Uzņēmuma kultūra ir ļoti pozitīva un iekļaujoša. Mēs iedrošinām visus komandas locekļus aktīvi iesaistīties un veicinām godīgu un atklātu saziņu. Mūsu mērķis ir nodrošināt risinājumus, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām. Lai to sasniegtu, mēs iedrošinām rīkoties atbilstoši savas komandas principiem un sniedzam nepieciešamos resursus.

Mēs gādīgi rūpējamies par savu klientu vajadzībām un cenšamies pilnībā izprast, kas viņiem ir nepieciešams kā piegādātājam vai partnerim. Mūsu atslēgvārdi ir “iesaistīšanās” un “attiecības”. Mēs vienmēr esam vēlējušies būt par Apvienotās Karalistes vadošo RDF eksportētāju un piegādes partneri un nekad neesam zaudējuši iekšējo dzinuli un aizrautīgo entuziasmu to sasniegt.

Vadības komandas locekļu raksturs ir atšķirīgs, tāpat arī prasmes, bet kopā mēs esam izcila komanda. Mūsu komanda ir neliela un draudzīga, gaisā virmo lieliska enerģija, un mēs visi precīzi zinām savu vietu komandā. Turklāt, protams, mums ir visas priekšrocības, kādas piemīt darbam lielā uzņēmumu grupā.

Mēs ļoti ātri sākām darbību RDF eksporta tirgū — bijām vieni no pionieriem, un esam pārliecinoši kļuvuši par vieniem no tirgus līderiem. Līdz šim brīdim sektors ir ievērojami audzis, un tagad konkurence tajā ir paplašinājusies, tāpēc mēs strādājam pie darbības izvēršanas jaunajos tirgos. Mēs esam veiksmīgi sākuši darbību Polijas tirgū, un šos panākumus es skaidroju ar izpratni par tirgus dinamiku un piedāvājumu pielāgošanu, lai sekmētu veiksmīgas partnerattiecības.

Ir arī ļoti būtiski, lai mēs uzlabotu savus kurināmā ražošanas procesus un pilnveidotu zināšanas par tirgu, tādējādi gādājot par līderpozīcijas noturēšanu.