Kenets darbu uzņēmumā Seneca sāka 2012. gadā kā vadītājs, un viņam ir plašas zināšanas un pieredze nozarē, kas iegūtas 16 darba gados dažādos galvenajos ražošanas un vadības amatos. Sākot savu karjeru Īrijā, kur Kenets vadīja atkritumu transportēšanas un savākšanas procesus, 2010. gadā viņš pārcēlās uz Angliju, lai uzņemtos vadītāja lomu lielā atkritumu apsaimniekošanas un reģenerācijas uzņēmumā.

Savas karjeras laikā Kenets ir ieguvis padziļinātas zināšanas par alternatīvo kurināmo tirgiem, izcili pielāgojot savas zināšanas Seneca prasībām. Pēdējo gadu laikā Kenets ir cītīgi strādājis, lai padarītu Seneca par vienu no Apvienotās Karalistes vadošajiem RDF ražotājiem un izveidotu ilgtermiņa partnerību ar Eiropas vadošajiem ražotājiem, kas veic enerģijas utilizāciju no atkritumiem (Energy from Waste — EfW).

2015. gadā Kenetu paaugstināja par ražošanas direktoru, bet 2016. gadā par rīkotājdirektoru.

Kenets Dorans

Jautājumi un atbildes

Mēs tiešām novērtējam, cik nozīmīgs ir komandas darbs un attiecības ar klientiem. Tas pamatā visam, ko darām.

Mēs nepārtraukti attīstāmies. Mēs nepārtraukti pārskatām savus procesus ar mērķi pilnveidot tos un uzlabot mūsu pakalpojumu piedāvājumu.

Tas ir pamatbizness, bet svarīgs. Mūsu pieeja atkritumu apstrādei un kvalitātes garantēšanai nav tradicionāla mūsu nozarei, mēs to uztveram par ražošanas procesu. Šī koncentrētā pieeja kvalitātei un efektivitātei ir ļāvusi mums izveidot vidi, kas galu galā sniedz ieguvumus mūsu klientiem un ļauj mums pārspēt konkurentus.

2016. gadā man kļuva skaidrs, ka Eiropas alternatīvo kurināmo tirgi, visdrīzāk, sasniegs savu maksimālo apjomu un radīsies enerģijas reģenerācijas kapacitātes trūkums galvenajos Apvienotās Karalistes tirgos — Nīderlandē, Skandināvijā un Vācijā. Lai nodrošinātu nepārtrauktu attīstību un izaugsmi, kļuva skaidrs, ka uzņēmumam Seneca ir jāattīsta ražošanas procesi, jāpaplašina kurināmo klāsts un jāveic ieguldījumi jaunajos tirgos.

Tā noteikti ir konteineru kraušanas sistēmas ieviešana mūsu ražotnē.

Mēs tikāmies ar savu atkritumu nodošanas partneri Twence, kas izteica bažas par rūpnīcas izkraušanas procesa efektivitāti un norādīja, ka nesapresēta RDF nogādāšana konteinerā būtu izcils risinājums.

Kopā ar savu loģistikas partneri mēs ieviesām risinājumu un savā ražotnē uzstādījām konveijera tipa sistēmu. Tas pilnībā atbilda Twence mērķiem, un Seneca ieguva unikālu loģistikas risinājumu.