Būt daļai no Carey nozīmē darbu kopā ar kolēģiem, kam varat uzticēties. Neatkarīgi no veicamā uzdevuma mēs strādājam kopā, lai katru dienu pilnveidotos. Ikviens mūsu komandas dalībnieks ir uzņēmies savus pienākumus, apliecinot mūsu pieredzi un sniedzot atbalstu cits citam, lai izcili paveiktu visu, ko darām.

Mēs tiešām novērtējam, cik nozīmīgs ir komandas darbs un mūsu attiecības ar klientiem. Pamatā visam, ko darām. ir rūpes par to, lai ikviens efektīvi sadarbotos un efektīvi strādātu kopā. Mēs nepārtraukti attīstāmies. No dažādu tautību cilvēkiem, kas strādā mūsu uzņēmumā, mēs esam izveidojuši īstu komandu; visa mūsu komanda darbojas ļoti organizēti un savstarpēji atbalsta cits citu — šī ir lieliska darba vieta.

Kenets Dorans, rīkotājdirektors

Vadības komanda

Uzņēmuma Seneca Resource Recovery augstākajai vadības komandai ir plaša pieredze resursu reģenerēšanā un no atkritumiem iegūta kurināmā ražošanā. Mūsu līderiem ir ne tikai plašas prasmes un pieredze, bet arī starptautisko kontaktu tīkls, kas nodrošina pakalpojumu dažādību mūsu piegādes ķēdē.

Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par mūsu komandu.

Karjeras

Mēs vēlamies, lai mūsu darbinieki attīstītos un realizētu savu potenciālu vislielākajā mērā. Mēs ar prieku radām vidi, kurā var turpināt attīstīt karjeru un līdzdarboties, padziļināt zināšanas un paplašināt prasmes.

Karjeras Iespējas uzņēmumā Seneca Resource Recovery