Seneca Resource Recovery ir vadošais Apvienotās Karalistes atkritumu pārstrādes un resursu reģenerācijas uzņēmums, kas specializējas no atkritumiem iegūta kurināmā (Refuse Derived Fuel — RDF) ražošanā, pārdošanā un starptautiskajā eksportēšanā.

Seneca - Our Capability - Translated LV

Uzņēmums dibināts 2010. gadā un nodrošina dažādus augstvērtīgus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus uzņēmumam Carey Group, vietējām pašvaldībām un uzņēmumiem Anglijas dienvidos.

Uzņēmums Seneca ir viens no lielākajiem RDF eksportētājiem Apvienotajā Karalistē un ir pārliecinoši parādījis sevi kā uzticamu kurināmā piegādes partneri vairākām Eiropas vadošajām rūpnīcām, kas veic enerģijas utilizāciju no atkritumiem (Energy from Waste — EfW).

Mūsu ilgtermiņa piegādes partnerība EfW jomā ļauj mums ļoti efektīvi un ilgstoši nodrošināt pārstrādes pakalpojumus pašvaldību, komerciālo/rūpniecības un būvniecības atkritumu plūsmām, pastāvīgi garantējot 100% novirzīšanu no atkritumu poligoniem

Sertifikāti

Uzņēmums Seneca Resource Recovery ir ieguvis sertifikātus visām tā veiktajām darbībām — no ražošanas un apkārtējās vides apsaimniekošanas sistēmām līdz visa tīkla darbībām.

Mūsu sertifikāti apliecina mūsu spēju ievērot nozares standartpraksi, kā arī nodrošināt darbības atbilstību juridiskajām prasībām.

Šie sertifikāti mūsu klientiem ļauj būt pārliecinātiem par uzņēmuma Seneca darbības atbilstību noteiktajiem nozares pamatprincipiem un par tādu darbības standartu ievērošanu, ko var sagaidīt no vadošā resursu reģenerācijas uzņēmumam.

  • ISO 9001, 1400, 18001 ISO 9001, 1400, 18001
  • Carpet Recycling UK Carpet Recycling UK
  • RDF Industry Group RDF Industry Group
  • Chartered Institute of Waste Management Chartered Institute of Waste Management
  • The Green Compass The Green Compass